+420 246 086 486
Kontaktieren Sie uns: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

VENOUS ULCERS

Bércové vředy jsou nepříjemným a dlouhotrvajícím onemocněním kůže. Komplikují vám běžný život a divíte se, že vás taková choroba potkala. Naštěstí jste včas navštívili lékaře a podstupujete léčbu. Ale zdá se vám, že léčba pokračuje pomalu. Vyzkoušejte proto doplněk k léčbě – konopnou mastDefekt“. U kožních onemocnění působí jako malý zázrak. Sami lékaři jsou překvapeni, jak je konopná mast účinná a jak pomáhá při regeneraci kůže.

Bércové vředy – zastavte odumírání kožní tkáně

Bércové vředy vypadají jako otevřená rána a jejich podstatou je pomalá ztráta a odumírání kožní tkáně. Vyskytují se zejména na části bérce, někdy na nártu či prstech dolní končetiny. Zasahují hlubší vrstvy kožní tkáně a jejich léčba trvá několik týdnů až několik roků. A právě konopná kosmetika je na podobné kožní defekty velmi účinná. Konopná mast je přípravek, který spoléhá na účinky souboru biologicky mimořádně aktivních esenciálních mastných kyselin obsažených v konopném oleji.

Bércové vředy – hlavní příčiny vzniku onemocnění

  • Žilní poruchy (57 až 85 % výskytu)
  • Tepenné poruchy (5 až 20 % výskytu)
  • Poruchy látkové výměny (5 až 10 % výskytu v souvislosti s cukrovkou)
  • Krevní poruchy
  • Poruchy nervového systému (roztroušená skleróza)
  • Poruchy mízního systému
  • Kožní nádory
  • Autoimunitní onemocnění

Léčba bércových vředů je dlouhá a komplikovaná

Nikdo nechce mít onemocnění, při kterém mu odumírá kožní tkáň! Jak tomu zabránit? Při léčbě se bércové vředy musí čistit, odumřelá tkáň se musí odstranit a pak je nutné posílit tvorbu nové tkáně. Léky pomáhají léčit příčiny onemocnění. Většinou jsou to žilní nebo tepenné poruchy. Co je však nejdůležitější? Pomáhat tvorbě nové tkáně! A tady je nepostradatelná konopná mast, která má mimořádné účinky při regeneraci kožní tkáně.

Na bércové vředy je konopná mast

Konopná mast se vyrábí z konopného oleje, jenž vyniká uceleným souborem pro člověka nepostradatelných esenciálních mastných kyselin a dalších biologicky účinných látek. Vědci objevili, že konopný olej má na kůži a její hojení skvělé účinky. Pomáhá zacelovat rány a dodává kožním buňkám vyživující látky. Vyzkoušejte účinek konopné masti také na bércové vředy. Obchodní název je CutisHelp „ Defekt“ a je k dostání výhradně v lékárnách!